MXTech Sp. z o.o.

Nowoczesne systemy bezpieczeństwa

PM1211

Seria dawkomierzy promieniowania gamma PM1211 jest przeznaczona do ciągłego pomiaru Mocy Dawki Równoważnej (MDR) oraz Dawki Równoważnej (DR) promieniowania gamma i rentgenowskiego. W przypadku przekroczenia określonych progów alarmowych (MDR i DR), urządzenie wyemituje sygnał dźwiękowy i świetlny. Dawkomierze posiadają także funkcję wyświetlania aktualnego czasu, daty i temperatury otoczenia. Modyfikacje РМ1211-02 i РМ1211-03 wyposażone są w moduł GPS do określania położenia geograficznego.

Komunikacja z PC odbywa się za pomocą złącza USB, modyfikacje РМ1211-01 i РМ1211-03 dodatkowo wyposażone są w moduł Bluetooth 4.0 i mogą komunikować się z urządzeniem mobilnym użytkownika.

Urządzenia przeznaczone są dla pracowników Służby Celnej i Straży Granicznej, placówek medycznych, laboratoriów atomowych, radiologicznych i izotopowych, służb ratowniczych i Straży Pożarnej .

W trybie komunikacji ze smartfonem, za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej Polismart®, użytkownik może:

  • Odczytywać informacje z pamięci dawkomierza
  • Odczytywać aktualną wartość pomiaru MDR oraz DR
  • Ustawiać czas/datę
  • Ustawiać interwały zapisu wartości MDR i DR
  • Ustawiać progi alarmowe dla MDR i DR

Karta produktu: 

Zobacz film:      

 

Jesteśmy partnerem:     Steelalive                         

xStrona korzysta z plików cookies oraz programów automatyzujących w celu profilowania zgodnie z Polityką Prywatności. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień przeglądarki