MXTech Sp. z o.o.

Nowoczesne systemy bezpieczeństwa

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy?

MXTech to zespół pasjonatów z doświadczeniem zdobytym w kraju i zagranicą. Łączymy wiedzę oraz zaangażowanie w celu dostarczenia klientom kompleksowej obsługi. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostosować oferowane rozwiązania do konkretnych potrzeb klienta.

Współpracujemy z wieloma podmiotami krajowymi oraz zagranicznymi, a także przedstawicielami służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo kraju. 

Ponadto, w oparciu o szerokie kontakty w krajach Afryki Subsaharyjskiej, wspieramy rówież wysiłki firm starających się wejść na nowe, szybko rozwijające się rynki.

Nasza oferta

Nasza oferta obejmuje nowoczesne rozwiązania oraz technologie z zakresu bezpieczeństwa. Jest ona konkurencyjna i nierzadko wyjątkowa na rynku, co w powiązaniu z indywidualnym dostosowaniem się do potrzeb klienta, daje gwarancje sukcesu.

Wśród oferowanych przez nas systemów znajdują się:

  • detektory promieniowania jonizującego oraz dozymetry osobiste
  • skanery RTG do kontroli bagażu oraz ludzi
  • zintegrowane systemy bezpieczeństwa i kontroli dostępu nowej generacji

     

Nasz cel

Naszym celem jest satysfakcja klienta rozumiana jako zwiększenie bezpieczeństwa, sprawności i skuteczności jego działalności, co osiągamy poprzez zastosowanie oferowanych przez nas nowoczesnych rozwiązań i technologii.

 

MXTech Sp. z o.o.
ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa

Tel:  +48 512 576 267
Mail: info@mxtech.pl

NIP: 5213682776  *  REGON: 360125286  *  KRS: 530403
Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Kapitał zakładowy: 5000 zł

Jesteśmy partnerem:     Steelalive                         

xStrona korzysta z plików cookies oraz programów automatyzujących w celu profilowania zgodnie z Polityką Prywatności. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień przeglądarki