MXTech Sp. z o.o.

Nowoczesne systemy bezpieczeństwa

Detektor kontrabandy

Detektor przemytu PM2030

РМ2030 jest przeznaczony do wykrywania przedmiotów ukrytych za przegrodami lub wewnątrz zamkniętych przestrzeni. Wykrywanie przedmiotów odbywa się poprzez rejestrację promieniowania gamma, odbitego od kontrolowanego obiektu. Źródło promieniowania wbudowane jest w kontener - kolimator urządzenia.

РМ2030 może być używany przez Służbę Celną, Policję, Straż Graniczną oraz inne służby specjalne, jako "detektor kontrabandy”, do wykrywania przedmiotów ukrytych wewnątrz pojazdów, kontenerów oraz innych niedostępnych obiektów.

Urządzenie wyposażone jest w źródło promieniowania gamma 133Ba, o  aktywności od 350 do 380 kBq, znajdujące się wewnątrz urządzenia w ołowianym pojemniku – kolimatorze, który zapewnia ochronę przed promieniowaniem gamma w pozycji "ZAMKNIĘTE" i ogranicza jego strefę promieniowania w pozycji "OTWARTE". Regulacja położenia odbywa się za pomocą dźwigni, znajdującej się w uchwycie urządzenia.

Funkcje:
- wyszukiwanie niejednorodności badanego materiału
- określenie gęstości badanego materiału, w tym rodzaju metalu (złoto, srebro, molibden etc.)
- wyszukiwanie źródeł promieniowania gamma
- tworzenie biblioteki kontrolowanych obiektów
- komunikacja z PC przez USB lub ze smartfonem przez Bluetooth 4.0

РМ2030 spełnia wymagania ANSI 4032 i wymogi MAEA

Karta produktu: 

Zobacz film:      

Jesteśmy partnerem:     Steelalive                         

xStrona korzysta z plików cookies oraz programów automatyzujących w celu profilowania zgodnie z Polityką Prywatności. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień przeglądarki