MXTech Sp. z o.o.

Nowoczesne systemy bezpieczeństwa

Steel Alive System

System STEEL ALIVE czyli inteligentne cele strzeleckie dla wszystkich

Czy kiedykolwiek myślałeś o dygitalizacji swojego strzelectwa? A o mierzeniu szybkości i refleksu? A o taktycznych treningach realizowanych samodzielnie lub z przyjaciółmi bez udziału instruktora?

Wszystko to znajdziesz już teraz! O scenariuszach walki również nie zapomnieliśmy!
Przekonaj się jak grę typu FPS przenieśliśmy do prawdziwej strzelnicy!

Jak to działa?

Steel Alive przenosi strzelectwo do XXI wieku. Już nie musisz mierzyć swojej szybkości oraz umiejętności manualnie. Zestaw Inteligentnych Celów wraz z wielokolorowymi diodami LED przymocowanymi do zwykłej stalowej płyty uczyni trening przyjemniejszym i korzystniejszym.

Opanuj umiejętności strzeleckie dzięki złożonym i dostosowywalnym scenariuszom treningowym. Baw się z przyjaciółmi, grając w oferowane gry multiplayer. Gdy już opadnie kurz, porównaj swoje wyniki i stań się najlepszym strzelcem na świecie.

Cechy systemu Steel Alive:

- KOMPATYBILNY: Steel Alive jest rozwiązaniem dla wielu celi strzeleckich niezależnie od rodzaju czy kształtu. Nasze inteligentne urządzenia zostały zaprojektowane do współpracy z większością celi stalowych w zakresie od 10 centymetrów do pół metra maksymalnej średnicy. Usprawnią trening strzelecki z bronią ostrą o szerokiej gamie kalibrów: rozpoczynając od 0.22LR lub 9mm oraz na 7.62 kończąc, jak również z wiatrówek lub ASG.

- WYTRZYMAŁY: inteligentne urządzenia Steel Alive podczas testów we współpracy z tarczami stalowymi z materiału Hardox 550 zdołały przetrwać ponad 20.000 oddanych strzałów z różnych kalibrów broni ostrej.

- MOBILNY: Zestaw Pro Pack mieści się w wytrzymałym "rugged case"by zapewnić komfort transportu w trudnych warunkach. Ciężar zestawu (2,5 kg) jest w transporcie niezauważalny dla użytkownika, m.in. dzięki niskiej masie pojedynczego urządzenia.

- EFEKTYWNY: System Steel Alive został zaprojektowany z myślą o wszelkiego rodzaju treningach strzeleckich oraz o różnym poziomie zaawansowania. Zapewnia możliwość ćwiczeń na dystansie od przysłowiowego zera metrów (nie rykoszetujące cele polimerowe) aż do 100 metrów. Użytkownicy mogą sprawdzić swoje umiejętności w grach i trybach treningowych, jaki i w sprawdzonych scenariuszach taktycznych. Wyniki można porównać w międzynarodowych rankingach z osiągnięciami innych zawodników lub operatorów sił specjalnych. Dostępne statystyki strzeleckie pozwalają instruktorom na poprawę techniki i czasu reakcji członków swojej drużyny.

- SKALOWALNY: podstawowe zestawy składają się z trzech lub pięciu inteligentnych urządzeń Steel Alive, lecz system można łatwo rozszerzyć. Jedna jednostka sterująca obsłuży nawet 10 urządzeń. Oferujemy również rozwiązania na zamówienie z liczbą urządzeń ograniczoną praktycznie do wysokości budżetu Klienta. Wszystkie przyszłe funkcje i możliwości systemu są najpierw sprawdzane na naszej własnej strzelnicy umożliwiającej ćwiczenia w pełnym (360 stopni) zakresie strzelania, co zapewnia najwyższą jakość i niezawodność naszych produktów.

Zobacz film:   

Jesteśmy partnerem:     Steelalive                         

xStrona korzysta z plików cookies oraz programów automatyzujących w celu profilowania zgodnie z Polityką Prywatności. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień przeglądarki