MXTech Sp. z o.o.

Nowoczesne systemy bezpieczeństwa

Oprogramowanie pTrack

Ważną częścią systemu jest opracowane przez nas oprogramowanie. Mobility Client jest odpowiedzialny za wyświetlanie przyjaznych dla użytkownika danych z operacji. Posiada wszystkie niezbędne funkcje do efektywnego zarządzania operacjami:

  • oferuje synchronizację z innymi zestawami pTRACK, co jest istotne np. w przypadku operacji o zasięgu różnych oddziałów IRS
  • udostępnia dane z dowolnego miejsca na świecie z różnymi poziomami dostępu
  • Posiada dostępną diagnostykę poszczególnych podłączonych modułów
  • Obsługuje różne typy danych mapowych, w tym wyświetlanie 3D
  • Umożliwia integrację z innymi źródłami danych o położeniu

Personalizacja serwera

Hostowany przez użytkownika:

Masz pełną kontrolę nad danymi i bezpieczeństwem serwera, co gwarantuje niezależność całego systemu. System pTRACK jest gotowy do integracji z wewnętrznymi systemami, z których już korzystasz, dzięki czemu możesz używać aplikacji, do których jesteś przyzwyczajony, do kontrolowania operacji i wyświetlania danych.

Hostowany przez nas:

Jeśli chcesz, możesz wynająć miejsce na naszym w pełni zabezpieczonym serwerze. Pozwoli Ci to łatwo skupić się na tym, czego potrzebujesz i pozostawić nam infrastrukturę.

Jesteśmy partnerem:     Steelalive                         

xStrona korzysta z plików cookies oraz programów automatyzujących w celu profilowania zgodnie z Polityką Prywatności. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień przeglądarki