MXTech Sp. z o.o.

Nowoczesne systemy bezpieczeństwa

PM1703MO-1BT

Dwa urządzenia w jednym. Unikalna kombinacja urządzenia zaprojektowanego do wykrywania i lokalizowania źródeł promieniowania oraz dozymetru promieniowania gamma, służącego do pomiaru dawki równoważnej.

Urządzenie jest lekkie i małe. Wyposażone w dwa detektory promieniowania gamma: niezwykle czuły detektor scyntylacyjny, który umożliwia wykrywanie nawet bardzo słabych źródeł promieniowania CsI (Tl) i licznika Geigera-Müllera.

РМ1703МО-1 BT - jest wyposażony w moduł Bluetooth V 4.0 Energy Module Low (BLE112) i może komunikować się z urządzeniem mobilnym użytkownika w czasie rzeczywistym.

Urządzenie serii РМ1703 o porównywalnych cechach radiologicznych z konkurencyjnymi urządzeniami ma szereg zalet dla użytkownika:

Możliwość wykrycia mniej niż 2 do 5-krotności promieniowania gamma przekraczającego tło w wymaganych standardach czasowych dzięki specjalnemu algorytmowi wykrywania. Z drugiej strony daje to możliwość wygenerowania sygnału przekroczenia dawki w krótszym czasie w porównaniu z wymaganiami norm.

Przy jednej baterii AA pracującej nawet do 1000 godzin, koszty eksploatacji urządzenia znacznie się zmniejszają. W okresie sześciu lat dla serii PM1703 koszt obsługi wynosi około 200 PLN, a sprzętu konkurencji od 750 do 2000 PLN.

Urządzenia z serii РМ1703 są jednym z najbardziej miniaturowych detektorów na świecie.

Urządzenia serii РМ1703 to najlepsze rozwiązanie za rozsądną cenę.

Karta produktu: 

PM1703

Jesteśmy partnerem:     Steelalive                         

xStrona korzysta z plików cookies oraz programów automatyzujących w celu profilowania zgodnie z Polityką Prywatności. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień przeglądarki